Personaalne trenn võib olla sinu jaoks

Personaalne trenn võib tunduda esmapilgul nagu peene väljend, mis kirjeldab vaid n-ö rikastele mõeldud eritrenni. Tegelikult on personaaltrenn saadaval absoluutselt igaühe jaoks. Teinekord võib personaalne trenn olla just omaette majandamisest kordades kasulikum ning parem. Siin on mõned eelised, mistõttu võid isegi kaaluda isiklikumat treeningu suunda.

Tulemused on kiiremad ja paremad

Kui sul ei ole trenni tegemise jaoks ja konkreetse trenniplaani loomiseks tohutult aega, on personaalne trenn ilmselt parem suund, kuna professionaalne juhendaja saab sulle anda täpsed juhendid ning suunata sind ilma, et sa peaksid mõtlema, kas sa oled üldse õigel rajal. Juhendaja veendub, et sa oleksid heal rajal ning saaksid parimad tulemused ettenähtud aja jooksul.

Väheneb oht endale haiget teha

Kui treenida ilma korraliku juhendita, võib endale tõsiselt viga teha. Kui sind aitab aga ekspert, teed trenni just sellises tasakaalus ning selliste tehnikatega, mis tagavad, et saad maksimaalse tulemuse ilma, et vigastaksid oma liigeseid.

Kaotad rasva ja tugevdad lihaseid õigesti

Trenni alustamisel püstitatakse alati teatud eesmärke – tihti võib selleks olla üleliigse rasva kulutamine ning lihaste kasvatamine. Nende vahel on aga keeruline leida õige tasakaal, mistõttu võid jällegi teha kehale liiga. Personaalne treener aitab leida tasakaalu ning veendub, et sa jõuad oma eesmärkideni.

Saad takistustest kergemini üle

Üksi treenides on paraku väga lihtne alla anda, kui trenn läheb liiga raskeks või tekib rutiin. Treener aitab mõista, miks selline takistus võis tekkida ning aitab sellest ka üle saada, motiveerides sind ning olles alati toeks.

Tee trenni täpselt enda keha järgi

Ehkki alati võiks osta mõne treeningprogrammi või teha trenni internetis olevate videote järgi, ei ole ükski keha samasugune ning seetõttu ei pruugi sulle sugugi sobida kellelegi teisele hästi istuv trenn. Personaalne treener aitab järgida treeningprogrammi, mis on mõeldud just sinu keha vajadustele. Samamoodi aitab treener sätestada realistlikke eesmärke. Nii ei pea sa treenima ogaraks, vaid järgid reaalseid eesmärke.

Personaaltreeningul on tohutult eeliseid, mida ei jõuakski kokku lugeda. Kui eelistad isiklikumat lähenemist, võib see treeningversioon olla just sulle paras.