EESTI PARIMAT ONLINE-KASIINOT

Kasiino Tallinn

Kas oled spordihuviline?

Vahet pole, kui aktiivne tugitoolisportlane Sa oled, meie saidilt leiad alati infot spordisõbra jaoks kõige paremaid panuseid pakkuvate online-kasiinode kohta, soovitusi tulusate panuste tegemiseks ja teavet selle kohta, milline on praegu kõige põnevam käimasolev võistlus. Ükskõik, kas soovid panustada parasjagu käimasolevale Grand Slamile, Meistrite Liiga mängule või millelegi muule, võid kindel olla, et meie abiga leiad parima online-kasiino, kus seda teha. Vaata ja veendu ise!

Kasiino Tallinn

5 EESTI PARIMAT MOBIILSET KASIINOT

 

Tänapäeva kiire elutempoga maailmas soovivad hasartmänguteenuse tarbijad mänge mängida ja panuseid teha kus iganes nad parasjagu viibivad. Olgu selleks arstikabineti ukse taga igavlemine või näiteks maakodus spordisündmuse peale panuse tegemine. Tänapäeval on juba ligi pooled mängijatest pigem mobiilsest seadmest panustajad. iPad või mobiiltelefon on lihtsalt käepärasem ning lihtsamini kaasaskantav.

 

Kui mänguautomaatidel mängimine või spordisündmuse peale panustamine mobiilis on lihtne, siis suurtel pokkeriturniiridel mängimise võimaluse pakkumine mobiilis nõuab kasiinooperaatoritelt suuremat pingutust. Samuti ei ole endiselt kõik slotimängud alati mobiilis saadaval, sest lihtsalt puudub konkreetsest mängust mobiilne töötav versioon. Parema mängukogemuse tagamiseks arendavad veebikasiinod välja spetsiaalsed rakendusi, mis teevad kliendi jaoks lemmikmängude mängimise lihtsamaks ja panustamise mugavamaks.

MOBIILNE KASIINO UNIBET

 

Unibeti mängija saab mobiilis mängida mänge nii veebilehitsejas kui ka alla laadida spordiennustuse rakenduse. Rakendus hõlbustab spordipanuste tegemist, võimaldab jälgida live-spordiülekandeid, teha live panuseid jne. Lisaks on Unibetil Jalgpalli Statistika Keskuse rakendus, Spordi TV Kava rakendus, Tennis Livescore rakendus ning ka pokkeri jaoks eraldi rakendus.

Jalgpalli Statistika Keskuse rakenduse abil oled kursis kogu uusima statistikaga, liigades ja turniiridel toimuvaga, saad salvestada lemmikmeeskonnad oma isiklikule seinale, võtta vastu mängude raporteid, meeskondade rivistusi ja head-to-head statistikat. Saab jälgida võistluskalendrist tulevasi mänge ja hoida sündmustel ja tulemustel silm peal nii Facebookis kui ka Twitteris.

 

Spordi TV Kava rakendusega näeb värskeid koefitsiente kõikidele mängudele ja Unibeti otseülekandeid. Lisaks saab kutsuda sõpru läbi Facebooki ja Twitteri mänge vaatama.

Tennis Livescore rakendus annab võimaluse reaalajas näha tennisemänge. Saab lisada oma lemmikmängijad oma isiklikule seinale, et näha statistikat, vaadata mängijate profiile, ATP ja WTA tabelikohti ja turniiri ülevaateid. Lisaks saab mängija ligipääsu turniiride detailsetele raportitele ja head-to-head statistikale. Tennise kalender annab hea ülevaate kõigi algavate tennisemängude kohta.

Pokkeri rakenduses saab lisaks rahamängudele ja turniiridele panna ennast proovile regulaarselt toimuvatel ja uuenevatel missioonidel ja kampaaniates. Lisaks pokkeri mängimisele saab vahetada enda avatari, muuta oma identiteeti ja mängida oma lemmikuid kasiinomänge.

 MOBIILNE KASIINO BETSAFE

 

Betsafe’is saab mobiilis mängida minnes veebilehele m.betsafe.ee. Sait on üsna halvasti liigendatud: avalehele on kokku pressitud toodete menüü, kampaaniad, tervitusboonused ja populaarsed mängud. Saidi vasakus osas on hästi organiseeritud menüü, kus leiab kõik pakutavad mängud.. Enamikke Betsafe’i mänge saab mängida nii arvutis kui ka mobiilis.

Spordiennustuse leht on jagatud sündmuste populaarsuse ja spordialade kaupa kaheks – üsna arusaadav ning lihtsasti kasutatav. Saab teha panuseid oma lemmikute peale ning hoida silm peal oma panustamise ajalool. Eraldi mobiilset rakendust Betsafe’il ei ole ning mobiilis mängimine on brauseripõhine. Seetõttu kannatab ka mobiilse veebilehe kiirus, siiski on mobiilne leht üsna hästi toimiv.

 

Betsafe’i mobiilse lehe kaudu pokkeri mängimine toimub samuti brauseripõhiselt- mingit tarkvara oma telefoni ega tahvelarvutisse laadima ei pea. Mobiilse pokkeri mängudest pakutakse rahamänge: Blaze poker, no limit Texas Hold’em, pot limit Omaha ja tasuta Hold’em ning Omaha rahamänge; turniire: Hold’em, Omaha, Hold’em Sit’n Go, Omaha Sit’n Go ja Fish Party Sit’n Go.

 

Üldjoontes on Betsafe’i mobiilne leht keskmiselt hea- kõik on olemas ja leitav, kuid avaleht on pisut liiga kirju – kõik erinevad sektsioonid on kokku pressitud. Miinuspoole pealt puudub Betsafe’i mobiilis dokumentide üleslaadimise võimalus ning seda peab tegema arvutist. Klienditoega saab samuti mobiili kaudu ühendust võtta, kuid väga tihti kipub ühendus katkema.

 MOBIILNE KASIINO OLYBET

 

OlyBetis saab mobiilis mängida minnes veebilehele m.olybet.ee. See on ideaalne mobiilne sait spordipanuste tegemiseks. Spordiennustuse lehel on välja toodud populaarsed sündmused, peagi algavad sündmused, spordiala otsimiseks on mugav rippmenüü ja eksisteerib ka panuse otsingu aken. Oma lemmikpanuse tegemise lihtsustamiseks on võimalik kasutada ka filtreid, et selekteerida välja enim huvipakkuvad panuste tüübid.

Olybeti mobiilse saidi avalehel on selgesti eristatud kõik erinevad mängutüübid. Sait on lihtsa struktuuriga ning ka esimest korda lehele sattunul on seal väga lihtne orienteeruda. Kampaaniate leht on samuti eraldi välja toodud ning kampaaniad eristatud mängutüübi – sport, pokker, kasiino – põhjal. Üldjoontes jätab mobiilne leht positiivse mulje ning leht töötab optimaalse kiirusega.

 MOBIILNE KASIINO PAF 

 

Pafis saab mänge mängida ja panuseid teha nii arvutis kui ka telefonis/tahvelarvutis. Pafi mobiilne leht jätab väga professionaalse mulje: kõige enam köidavad tähelepanu lõbusad ja meeleolukad kampaaniate bännerid. Avalehel on veel eraldatud valik jackpot- mänguautomaatidest, populaarseimatest mängudest, valik kõikidest pakutavatest mängutüüpidest ja Pafi üritustest. Vasakul leiab menüü, mis hõlbustab oma lemmikmängu leidmist veelgi.

 

Kasiino mobiilne leht on väga stiilse kujundusega ning sellelt leiab kiiresti nii jackpoti- mängud, oma lemmikmänguautomaadi kui ka käimasolevad või peagi algavad kasiinoturniirid.

Üldjoontes on leht väga leidlikult ja stiilselt kujundatud ning kõik vajaliku leiab üles ka mobiilse lehe esmakordne külastaja. Samuti on leht väga kiire.

MOBIILNE  KASIINO OPTIBET

Ka Optibetis saab mänge mängida ja panuseid teha nii arvutis kui ka telefonis/ tahvelarvutis, kuid sait ei ole seadmetundlik. Mobiilsele saidile minnes vaatab vastu sama vaade, mis arvutis – bännerid, ikoonid ja tekst on väga väike ning pidevalt peab kasutava “zoom” funktsiooni. Ka spordiennustuse lehel on kogu sisu imeväikeses formaadis, keskel on suur hulk peagi algavaid sündmusi ning vasakul laiutab pikk spordialade menüü.

Optibeti mobiilne leht ei jäta head muljet, kuna sellel puudub dünaamiline disain, pigem tekitab mobiilis veebilehel navigeerida püüdmine tunde, et peaks arvuti taha minema või siis üldse panustamisest loobuma.

 

KOKKUVÕTE

Eesti kasiinodel on veel pikk tee minna, et pakkuda klientidele rahuldavat mänguteenust ka mobiilis. Unibetil on mitu panustamise rakendust, kuid ükski teine Eesti kasiino ei ole spetsiaalseid rakendusi välja töötanud. Samuti jäävad Eesti mobiilsed kasiinod hätta mobiilis arvutis kasutatava online-kasiinoga samaväärse funktsionaalsuse pakkumisega. Vahel on mindud ka kõige lihtsamat teed ning tavalehte ei ole üldse seadmetundlikuks muudetudki.