Spordiennustused – mida kihlveoportaalid sulle ei ütle

Mitte üksnes spordiennustuste, vaid ka kõigi teiste hasartmänguliikidega käivad kaasas müüdid, milles võib olla küll terake tõtt, ent tihti ka omajagu valet. Oleme koostanud nimekirja populaarsematest müütidest, mida kindlasti korduvalt kuulete, kui olete kordki spordiennustustest või muudsugu kihlvedudest osa võtnud. Osa neist on tõesed, osa mitte.

 

 

Panuste tegemine on lihtne

  • See on tõde. Panuste tegemiseks on vaja teha vaid järgnevat: Otsustage, kui suur on teie eelarve, millele panuseid teete ning liituge mõne portaaliga, mis Eestis kihlvedusid korraldab. Tutvuge kindlasti informatsiooniga, mis mängimist ning võitude väljamaksmist puudutab, et te teadmatuse tõttu mõnd vale valikut ei teeks.

 

Kaotate kindlasti!

  • Kuigi seda ei taheta vahel endale tunnistada, siis igal korral võitjaks tulla ei saa. See on normaalne ning sellega tuleb arvestada, kui tavapärase asjade käiguga. Kui teete oma panuse raudse veendumusega, et võidate, kuna varem olete sarnases olukorras võitnud, siis neljas kord ei pruugi nõnda minna. Panused tuleb teha kaine mõistuse ning loogilise mõtlemise toel. Nii tunnete asjast suurimat rahuldust ning ühtlasi on võiduvõimalus kõige suurem.

 

Spordiennustuste tegemisest võib ära elada

 

  • See vastab tänapäeval tõele. On korduvalt tõestatud, et spordiennustuste sõlmimisest võib tõepoolest püsivat tulu teenida. On inimesi, kes on oma hariliku töö jätnud ning pühendunud panustamisele kui oma põhitegevusele. Muidugi hõlmab see endas ka tööd nagu informatsiooni töötlemine ning pidev analüüs. Vaid nii saab teha loogikal põhinevaid otsuseid, mis pikemas perspektiivis tulu toovad. See tähendab ühtlasi ka suhteliselt suurtele summadele mängimist ning viieeurosest panusest reede õhtuti ei piisa.

 

Võit sõltub üksnes õnnest

 

  • Tegu on müüdiga. Mängu tulemust mõjutavad erinevad asjaolud, mille koostoimel mängu tulemus otsustatakse. Üks sellistest faktoritest võib isegi olla sportlase tuju või enesetunne, millest sõltub, kui heal tasemel ta sel päeval mängib. Panustaja jaoks on viimane tõesti õnneasi, mida on raske ette näha. Üldiselt on aga võimalik nii mõningaidki objektiivseid faktoreid juba enne panuse tegemist teadvustada ning omavahel võrrelda.