Mis onrenegadesslotid?

Paljudele mänguautomaadid seostuvad suure ja luksusliku metallist seadmega, mille keskel on väike ekraan ja külje peal on kang, mis paneb rullikud keerlema. Väikese ekraani peal keerleb kolm rullikut, mille peal on puuviljade ja numbrite sümbolid ning kui õnnestub, siis on vaja keerutuse abil ritta saada kolm ühesugust sümbolit – siis premeerib mänguautomaat mängijat suure mündikoguse ja võiduga.

Niisugust pilti võib näha filmides, kuid päriselus on asi üsna teistmoodi. Eelnevalt kirjeldatud mänguautomaate on tänapäeval võimalik leida vaid mõne suure kasiino kuulsuste saalis kui näidet ajaloolisest seadmest, sest mänguautomaadid on ajajooksul väga muutunud ja sama võib ka öelda mängude kohta. Mänguautomaadid on muutunud täiesti arvutipõhisteks ning sellepärast on neil palju rohkem omadusi juures, mis omakorda muudab mängude mängimise kvaliteetsemaks puhkuseks.

Paeluv graafika

Mängu temaatikad on erinevad ja Renegades on üks nendest videomängudest, mida on nimetatud väga paeluvaks just nimelt graafilise disaini ja valikuvõimaluste poolest. Juba kiirelt peale vaadates võib näha, et mängu graafika on inspireeritud Aasia riikide animatsioonidest ja maailma elementidest, mida täiendab suurepäraselt mängu enda temaatika – viis kaunist olendit, kes tulevad igaüks oma ajastust. Mäng jõudis mängijateni eelmise aasta lõpus ja sellest ajast saati on sel üsna suur toetajate hulk.

Mängu kulg

Igal kangelasel on oma sümboolne väärtus ja võimed, mida hinnatakse eriti boonuste tasandil – valitakse välja üks põhikangelane, kes muudab kõik keerutuste järel saadud õnnelikud sümbolid veelgi väärtuslikumaks. Boonuste taset on võimalik saada, kui saavutatud kolm või enam Scatter sümbolit. Mängul on viis rullikut ja 243 erinevat võiduvarianti, mis muudab tõenäosuse võiduks palju suuremaks. See mäng on eriline selle poolest, et aeg-ajalt ekraanil olevad sümbolid võivad kaotada oma piirjooned ning sulanduda üheks suureks sümboliks, mis annab suurema võiduvõimaluse. Kui olete kindel oma õnnes ja soovite natukene puhata, soovitame kasutada Autoplay funktsiooni, mis teeb keerutusi automaatselt ise.

 

Mängul ei ole progressiivset jackpot’i, mis tähendab seda, et peaauhinna suurus on limiteeritud ehk eelnevalt ära määratud. Progressiivse jackpot’iga mängud toimivad sellise printsiibi järgi, kus ühte võrku on lisatud mitu mänguautomaati ja mitu mängu, kuid Renegades, Lord of the Ocean ei kuulu nende hulka.