Miks spordiennustus ei too alati oodatud tulemust?

Osaledes kihlvedudes ja tehes panuseid mõnele sündmusele, eriti spordisündmusele, loomulikult soovime võita. Tulemusena te kas võidate või kaotate. Mõned korrad võib kaotusega leppida, kuid kui see toimub regulaarselt, tahes-tahtmata tekivad küsimused – mida ma teen valesti, Kas olen valinud vale strateegia või intuitsioon veab mind alt?

Ei ole vaja endas kahelda, vaid säilitada kainet mõistust ning rahulikult läbi mõelda oma kihlveo strateegia. Kindlasti leiate selle, mille tõttu te kaotate. Allpool soovime tutvustada teid mõnede nõuannetega, mis aitavad selgust saada oma kihlveo tehnikas, mida tuleks muuta ja mida tuleks täiustada.

 

  1. Pane kõrvale raha, mida sa ei vaja. Muidugi, raha pole kunagi üleliigne, kuid raha mis on mõeldud üüri maksmiseks ja toidu ostmiseks, panuste tegemiseks kasutada ei tohiks.
  2. Impulsiivsed panused tihti peale millegi hea juurde ei vii. Kui sul ei ole infot kihlvedude vahendajate pakutavatest spordimängu reeglitest, siis peab kaaluma, kas on väärt kihlvedu teha ainuüksi selle tegemise pärast.
  3. Kihlveod, mis tuginevad teiste/võõraste inimeste soovitustele ja õpetustele ei ole samuti parim viis kihlvedudega alustamiseks. Tee panuseid nendele spordiüritustele, mille kohta sul on piisavalt teadmisi.
  4. Ei ole vaja lasta ennast mõjutada eelnevatest tulemustest. Kui eelmises kihlveos jäid kaotaja rolli, ei tähenda see sugugi seda, et kaotad ka järgmises. Sama kehtib ka võitude kohta. Spordiennustused tuleb teha mõistlikult ja kaine mõistusega.
  5. Alati märgi endale kihlveo panuseid ja tulemusi. Selle abil näed tõelist tulemust sellest, kui palju tegelikult kulub sellele hobile ning kui suur on ka kasum. Soovitame meeles pidada seda, et kui väljaminek on suurem kui sissetulek, oleks vaja mõelda strateegia muutmisele või teha paus panuste tegemisel ning proovida mõne aja pärast uuesti.
  6. Ei ole vaja teha panuseid vihahoos või muude emotsioonide ajendil. On paremaid viise närvide rahustamiseks.
  7. Ei ole vaja teha panuseid spordiüritustele, mille reeglitest te ei tea suurt midagi. Kui sa ei mõista midagi curlingu kohta, ei ole vaja terve oma eelarve selle alla panna. Sama tuleb meeles pidada ka muude kihlvedude puhul.

Mängijad on tunnistanud, et need soovitused töötavad ning osaledes spordiennustamises on kõige tähtsam säilitada rahuliku meelt ning käituda vastutustundlikult oma rahaliste võimalustega.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=739