Kuidas osaleda spordiennustustes?

Kihlveod on elu lahutamatu osa neile spordisõpradele, kes soovivad mängudest lisaks suuremale kaasaelamisrõõmule ka rahalist tulu teenida. See pole mingil moel paha, kuna erinevatele spordimängudele tehakse panuseid juba aegadest, mil ühtede sportimisele teised kaasa elama hakkasd.

Kuigi panuseid saab teha ka erinevatele kultuuri ja spordiga seotud sündmustele, on spordipanused kõige populaarsemad. Asja teeb põnevaks see, et ühele mängule võib teha väga erinevaid panuseid, mitte ainult neid, mis on seotud lõpuskooriga nagu tihti arvatakse.

 

Spordiennustusi (totalisatorsaab teha kasiinodes ja spordibaarides ning ka internetis. Kui kasiinod on rohkem kohalikele sündmustele, siis väga paljudes erinevates portaalides saab panuseid teha kogu maailma mängudele. Veendumaks, et internetiportaal, kus oma panuseid teha, on turvaline, tuleb järgida mõningaid soovitusi, et veenduda selles, et teie raha ja andmetega ausalt ümber käidaks:

  • Veenduge selles, et kihlvedude korraldaja on saanud loa Euroopa Liidus hasartmänge korraldada;
  • Veenduge, et portaal on turvaline ning toetab erinevaid maksevõimalusi, sealhulgas PayPali ja teisi netipankasid. Tihti lubavad suuremad kihlveokontorid oma kontole kanda ka krüptovaluutat;
  • Ka see, kui registreerida saavad vaid täisealised, on üks võimalus, kuidas veenduda portaali turvalisuses ning see näitab, et portaal tegutseb vastavalt seadustele.

Millistele spordimängudele panuseid teha?

Vastus küsimusele on suhteliselt lihtne ning mõndadele vahest liigagi. On ekslik arvata, et tehes panuseid mängudele, mille koefitsiendid on suuremad, kindlasti võidate. Oma panused tuleb teha nendele mängudele, millega olete tuttavad ning mida ei näe esimest korda. Kui olete kirglik jalkafänn, ei tasu riskida ning teha panuseid naiste võrkpallile, kui seda varem jälginud pole. Vilunumad mängijad teavad, et kihlvedudes võib võita vaid siis, kui analüüsite hoolikalt statistikat ja teisi tingimusi, mis on seotud spordiala, meeskonna või mängijaga.