7 nõuannet edukaks ruletimänguks

Ruletilaua leiate te vaat et igast kasiinost ükskõik kus maailma otsas. See on üks maailma populaarsemaid mänge ning ka internetis leidub sellele palju huvilisi. Rulett on pika ajalooga mäng, mille ümber ringlevad ka erinevad legendid, alates jutust selle kohta, et mäng on seotud kuradiga, kuna kõigi ruletilaua olevate arvude summa on 666.

Netiavarustest leiab palju nõuandeid ja strateegiaid selle kohta, kuidas ruletis võita ehk põhimõtteliselt füüsika ja matemaatika reeglitest mööda hiilida. Tegelikult võib võit tulla vaid tänu õnnelikule juhusele. Koostasime seitse nõuannet, mis võiksid aidata võitu üsna pea kogeda.

 

  1. Leidke selline kasiino või kasiinoportaal, mis pakub ruletti, mille reeglites on “surrender” või “no prison”. See tähendab, et juhul kui pallike jääb seisma nullil, saab mängija tagasi poole või koguni terve tehtud panuse.
  2. Kui on võimalus valida, eelistage Euroopa ruletti. Euroopa kasiinol on kasiino eelis väiksem kui ameerika omal. Euroopa ruleti eelis on 2,70, ent ameerika omal 5,26. Vahe tuleneb ühest lisa nullitaskust ruletirattal.
  3. Määrake kindlaks mängueelarve. Eelarve kindlaks määramine on esimene samm elutervele hasartmänguharrastusele, mis ei kahjusta sinu finantsolukorda. Oleks ju täiesti rumal, mängu panna kogu oma vara. Ometi võib see mõnel meeleheitlikul hetkel näida ahvatlev. Tegemist on kõigest meelelahutusega. Teatris või kontserdil käies ei kuluta te ju ära kogu raha, mis teil kontol on.
  4. Mängige rahulikult. Pole tarvis kohe suuri panuseid teha, kuna mäng võib lõppeda väga kiiresti ning õhtu jääda meelde väga negatiivsena.
  5. Ruleti puhul pole eelnev ja järgnev keerutus kunagi omavahel seotud. See tähendab, et pole mõtet loota, et arv, mis kolm korda järjest tuli, tuleb taas. Pole mõtet loota ka seda, et see arv nüüd mõnda aega ei tule.
  6. Tee panuseid, mida saad endale lubada. Kui sinu kõrval teeb mängija kümme korda suuremaid panuseid, ei tähenda see seda, et ta on rikas või parem mängija. Ta võib kogu oma raha viie mänguga maha mängida, samal ajal kui sina mängid rahulikult ning teenidki lõpuks paarsada eurot.
  7. Samas – tee panuseid mõistlikult. Mida pikemalt mängid, seda parem on see kasiinole. Mida lühemalt, seda parem sulle. Miks? Kasiino eelist näeb kõige paremini siis, kui mängida pikalt ning raha mitme tunni jooksul kasiinole anda.